خريد فرش ماشينى  ,سیگنال فارکس  ,buy glass mosaic tile online  ,Covid 19 Clinic testing and vaccination  ,طراحی وب سایت  ,دستگاه ضبط صدا  ,عکاسی صنعتی  ,آموزشگاه خیاطی  ,download serial irani  ,فروش بک لینک قوی  ,سینک گرانیتی  ,آبنما خانگی  ,صنایع دستی اصفهان  ,میناکاری  ,
پزشك خانواده

پزشك خانواده
 
نويسندگان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 273
دیروز : 307
افراد آنلاین : 1
همه : 312255
چت باکس

بسياري از افراد براي مصارف شخصي نياز به دستگاه ليزر موهاي زائد دارند، حتي اكثر كلينيك‌هاي زيبايي پوست و مو نيز به تعداد بالا به چنين دستگاه‌هايي نياز مبرم خواهند داشتاما مشكل اساسي كه در اين ميان براي هر دو گروه وجود دارد، اين است كه نمي‌دانند اين‌گونه دستگاه‌ها را از چه طريقي تهيه كنندطبيعتاً در هر شهري نمايندگي‌هاي مختلفي براي فروش دستگاه‌هاي ليزر وجود دارد، اما سوال اينجاست كه كداميك از آنها معتبر و داراي شرايط فروش مناسب‌تري هستند.

ما در اين مقاله اختصاصاً در خصوص خريد دستگاه ليزر در تهران صحبت خواهيم كردبه هر حال هر چه باشد، تعداد كلينيك‌هاي پوست و مو در اين شهر بيش از ديگر شهرهاستاما قبل از هر چيزي قصد داريم بهترين مدل ليزر را براي رفع موهاي زائد معرفي كنيم كه پيشنهاد ما استفاده از ليزر دايود استاين دستگاه با تكنولوژي روز دنيا ساخته شده است كه مي‌تواند براي مدت طولاني در مراكز پوست و مو بكارگيري شود.

دستگاه ليزر دايود مورد استفاده در اكثر كلينيك‌هاي معتبر دنيا 

اگر چه دستگاه‌هاي ليزر زيادي وجود دارند كه هر كدام‍‌‌ داراي تأييده‌ي سازمان‌هاي مختلف دنيا هستند، اما رويه‌ي كاري دستگاه ليزر دايود آن را مجزا از ديگر دستگاه‌هاي ليزر مو كرده استضمن اينكه اثربخشي فوق العاده ليزر دايود باعث شده است تا كمتر پزشك متخصصي به سراغ استفاده از ديگر وسايل پاك‌سازي پوست بروددر كنار اين موارد تمامي متخصصان پوست علاقه به استفاده از دستگاهي دارند كه عوارض كمتري را بر پوست بيمار ايجاد كنداين موضوع؛ هم مي‌تواند به نفع متقاضي ليزر باشد و هم مي‌تواند كسب و كار پزشكان زيبايي پوست و مو را رونق دهد.

با اين تفاسير توصيه مي‌كنيم كه اگر قصد تهيه يك دستگاه ليزر مو را داريد، حتماً برند دايود را بررسي كنيدطبق تجربه‌؛ پزشكاني كه در رابطه با خريد دستگاه ليزر با ما در ارتباط بوده‌اند، بيشترين خريد اين‌گونه از ليزرهاي مو را به برند دايود اختصاص داده‌اند، چرا كه در وهله‌ي اول هم از قيمت مناسبي برخوردار است و هم كيفيت مناسبي دارد و به خوبي مي‌تواند عملكرد مورد انتظار از آن را برآورده كندحال سوال اينجاست، شركت معتبري كه بتوانيد از آن چنين دستگاهي را بخريد را چگونه مي‌توانيد پيدا كنيدراه دوري نرويد چرا كه شركت diodealex.ir خدمات ارزنده‌اي در اين خصوص به آحاد مردم ارائه مي‌دهد كه در ادامه به بخش مهمي از آن خواهيم پرداخت.

معرفي فروشگاه معتبر جهت خريد دستگاه ليزر دايود در تهران 

مسلماً براي همه‌ي افراد در درجه اول كارآيي دستگاه ليزر اهميت داردحال سوال ديگري پيش مي‌آيد كه آيا دستگاه ليزر دايود مي‌تواند عملكرد مناسبي حتي در دراز مدت داشته باشد؟ جواب اين سوال را مي‌توانيد از كلينيك‌هايي بخواهيد كه از اين وسيله‌ي ارزشمند استفاده كرده‌اندبا اين حال به صورت روزانه مراكز زيباي زيادي در تهران اقدام به خريد اين دستگاه از شركت diodealex.ir مي‌كنند كه اين موضوع نشان‌دهنده‌ي رضايت حداكثري متخصصين و متقاضيان پاك‌سازي پوست از اين دستگاه است.

از ديگر دلايلي كه شركت diodealex.ir را به يكي از مراكز فروش معتبر در شهر تهران تبديل كرده است، مزايايي است كه اين شركت براي خريداران در نظر گرفته است كه يكي از اين مزايا، خدمات پس از فروش 10 ساله‌ي محصولات، بخصوص دستگاه ليزر دايود استاين خدمات به كليه افراد و مراكز زيبايي پوست و مو به يكسان داده شده است.

ضمن اينكه قيمت مناسب در نظر گرفته شده براي فروش ليزر دايود نيز مورد استقبال علاقمندان به اين دستگاه قرار گرفته استهمانطور كه مي‌دانيد نوسانات ارز به شدت زياد شده است اما ثبات در قيمت دستگاه ليزر دايود خيال بسياري از افراد را براي خريد اين دستگاه راحت كرده است.

حال اگر مي‌خواهيد يك دستگاه با كيفيت مانند ليزر دايود براي حذف موهاي زائد داشته باشيد، از شماره تماس‌هاي موجود در سايت شركت diodealex.ir براي برقراري ارتباط با مشاوران سايت استفاده كنيد.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۱ دى ۱۳۹۹ ] [ ۰۱:۳۱:۰۲ ] [ دي ام ]

از آنجايي كه دندان‌ها يك عامل تاثيرگذار در زيبايي افراد هستند، روش‌هاي متعددي براي يكدست كردن، سفيد كردن و جذاب‌تر كردن آن‌ها وجود دارد. يكي از اين شيوه‌ها استفاده از كامپوزيت دندان است كه در انواع مختلفي وجود دارد. علاوه بر آن به راحتي روي دندان‌ها قرار مي‌گيرد و فرم دهي به مواد آن بسيار آسان‌تر از ديگر مواد است. خريد كامپوزيت دندان براي يك دندان‌پزشك همواره معضل بزرگي بوده است. چرا كه تنوع مدل‌ها و مارك‌ها باعث گيج شدن دندان‌پزشكان تازه كار و حتي باسابقه شده و انتخاب را براي آن‌ها دشوار مي‌كند. در اين مقاله با معرفي برخي مواد موجود در بازار به شما در انتخاب بهتر كمك خواهيم كرد.

انواع كامپوزيت

 

به طور كلي دندان‌پزشكان مختلف از مارك‌ها و انواع مختلفي از كامپوزيت استفاده مي‌كنند. تفاوت اين انواع در ماندگاري رنگ، استحكام و كيفيت است و قيمت آن‌ها نيز متفاوت است. برخي از بهترين كامپوزيت‌هايي كه مي‌توانيد براي بيماران خود استفاده كنيد در زير آمده است.

Universal composites (كامپوزيت هاي جهاني)

 

اين نوع كامپوزيت به منظور ترميم انواع حفره‌ها در دندان‌هاي جلويي و عقبي استفاده مي‌شود. به علاوه با استفاده از تابش نور به دندان‌هاي بيمار مي‌چسبد و حتي با تابش اشعه X هم قابل تشخيص نيست. روكش‌هاي اين كامپوزيت به راحتي جايگذاري شده و شكل مي‌گيرند و به ابزارهاي شما نمي‌چسبند. علاوه بر آن‌ها با استفاده از كامپوزيت يونيورسال مي‌توانيد ه طور مستقيم و بدون نياز به آتل بندي دندان‌ها را روكش كنيد. به علاوه سايه‌هاي زيباي اين كامپوزيت به راحتي با ميناي دندان تركيب شده و ظاهري زيبا و طبيعي به دندان مي‌بخشند.

 

نانو كامپوزيت Evanesce

 

اين نوع كامپوزيت به دليل داشتن ذرات بسيار ريز به طور يكپارچه با دندان مخلوط شده و در نتيجه حاشيه‌هاي تيره يا آسيب ديده آن را از بين مي‌برد. اين نوع كامپوزيت معمولا داراي استحكام فراواني بوده و در برابر سايش و ضربه مقاوم است. علاوه بر آن مواد نرم و روان آن به شما در شكل دهي و منظم كردن سطح كمك بسياري خواهد كرد و زيبايي چشم نوازي را به دندان‌هاي بيمار خواهد بخشيد.

 

كامپوزيت ميكرو فايبر Brilliant

ذرات موجود در اين كامپوزيت داراي اندازه‌هاي كوچك‌تر از ميكرون بوده و بسيار صيقل پذيرند. به علاوه ماندگاري بالايي داشته و كنترل آن‌ها بر روي دندان كار دشواري نيست. اندازه مناسب ذرات آن‌ها باعث شده است كه علاوه بر پركنندگي مناسب زيبايي، دوام و استحكام بسيار خوبي داشته باشند. شما مي‌توانيد با استفاده از اين كامپوزيت زيبايي طولاني مدت دندان‌ها را در كوتاه‌ترين زمان ممكن به دندان‌هاي بيمار خود ببخشيد.

 

Coltene

 

اين نوع كامپوزيت‌ها معمولا ترميم‌پذير بوده و چسب و سايه سرخود دارند. بنابراين هنگام استفاده از آن‌ها نيازي به استفاده از چسب مخصوص يا انجام فرايند سايه زني نبوده و همين موضوع باعث كاهش خطاها و صرفه‌جويي در وقت مي‌شود. براي پوشاندن انواع لك و زردي بر روي دندان، ترميم دندان‌هاي شكسته يا پر كردن شكاف‌هاي ميان دندان از اين كامپوزيت استفاده مي‌شود. از آنجايي كه اين كامپوزيت از مواد روان كننده چسبنده ساخته شده است، داراي دوام و استحكام بالايي نيز هست.

 

كامپوزيت يونيورسال TPH Spectra

 

 

اين ماده كامپوزيت به خوبي با ديگر دندان‌هاي بيمار سازگار شده و حالت طبيعي دندان‌ها را حفظ خواهد كرد. همين ويژگي سبب مي‌شود كه شما نيازي به صرف وقت فراوان براي سايه زني يا يكدست كردن رنگ دندان‌ها نداشته باشيد. اين مواد از فناوري پركننده SphereTEC ساخته شده و به راحتي قابل كنترل هستند. تركيبات اصلي آن‌ها نيز به گونه‌اي است كه تا مدت‌ها براق باقي مانده، لك نمي‌گيرند و تغيير رنگ نمي‌دهند.

 

Ti Core Flow plus

 

اين ماده يك كامپوزيت همه‌كاره، اقتصادي و چندمنظوره را به بيمار شما ارائه خواهد داد. مواد اصلي آن با استفاده از تيتانيوم و لانتانيد تقويت شده و به همين دليل مقاومت بالايي در دندان ايجاد مي‌كنند.

 

G-aenial Sculpt

اين ماده كامپوزيت از ذرات شيشه‌اي باريم ساخته شده و داراي مقاومت بالايي در برابر سايش و جمع شدگي است. علاوه بر آن به دليل سطح براق و صيقلي براي ترميم‌هاي كلاس I-V مناسب است. طول عمر اين ماده بر روي دندان بالا است و هنگام استفاده به ابزارهاي دندانپزشكي نمي‌چسبد.

 

CG آمريكا

اين مواد از نوع كامپوزيت نانو هيبريدي بوده كه به راحتي قابل پخش شدن هستند. شما مي‌توانيد از اين ماده براي ترميم‌هاي كلاس III و V استفاده كنيد.

 

Ivcolar Vivadent

اين ماده كامپوزيت از نوع مواد روان كننده يونيورسال است كه براي پر كردن حفره‌هاي عميق دندان و شكاف‌هاي ميان دنداني استفاده مي‌شود. براي استفاده از اين ماده بايد آن را با استفاده از يك از يا رول آغشته به اتانول بر روي دندان بگذاريد و سپس به آساني آن را پرداخت كنيد. اندازه ذرات اين ماده كوچك‌تر از ميكرون بوده و باعث بهبود مقاومت آن مي‌شود.

 

Kuraray America (كوراراي آمريكا)

اين ماده اولين ماده كامپوزيت دنداني است كه تركيباتي مشابه تركيبات طبيعي دندان‌ها دارد. به همين دليل مي‌توان براي پر كردن انواع حفره‌ها و ترميم دندان‌هاي شكسته يا آسيب ديده از آن استفاده كرد. تركيبات اصلي اين ماده در برابر شوك و فشار مقاوم هستند. بنابراين استفاده از آن براي افرادي كه دندان قروچه مي‌كنند يا دندان‌هايي شكننده و آسيب‌پذير دارند بسيار مناسب است.

 

Tokuyama Dental America (توكوياما دندان آمريكا)

اين ماده كامپوزيت از نوع نانو هيبريدي بوده و جزء باكيفيت‌ترين مواد موجود در بازار است. سازگاري و انعطاف‌پذيري بالاي اين ماده كنترل آن بر روي دندان را راحت‌تر كرده و پس از فرم دهي نيز خراب نمي‌شود. به علاوه نياز به ساده زني در اين ماده وجود ندارد. چرا كه رنگ آن متناسب با دندان‌هاي طبيعي طراحي شده است.

 

سخن پاياني

خريد كامپوزيت دندان براي دندان‌پزشكان همواره يك معضل بوده است. تنوع مواد كامپوزيت و آسيب‌هاي موجود در دندان‌ها بيماران بسياري از آن‌ها در ميان استفاده از ماده‌هاي مختلف دو به شك كرده است. در اين مقاله تلاش كرديم با معرفي برخي از معروف‌ترين مواد كامپوزيت اين انتخاب را براي شما راحت‌تر كنيم. توجه كنيد كه با پيشرفت علم تركيبات مواد كامپوزيت نيز پيشرفت كرده و به روز مي‌شوند. بنابراين بهتر است با مراجعه به سايت‌هاي معتبر دندانپزشكي همواره اطلاعات خود را به روز نگه داريد.

 

منبع: فروشگاه لوازم، مواد و تجهيزات دندانپزشكي طب تيك


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ] [ ۰۱:۳۰:۳۳ ] [ دي ام ]

 اين روزها وقتي راجع به سلامت و زيبايي زنان در اينترنت يا فضاهاي مجازي جستجو مي كنيم به اصطلاحات زيادي برمي خوريم كه شايد مفهوم خيلي از اين اصطلاحات براي ما ناآشنا باشند.

مسائلي كه نه تنها دانستن آن ها براي زنان لازم است بلكه به طورمستقيم با كيفيت زندگي شان پيوند خورده ومي تواند بخش عمده اي از دغدغه هاي نا گفته زنان را مرتفع كند.

يكي از اين اصطلاحات "لابياپلاستي" يا "جراحي زيبايي زنان" است.

موضوع مهمي كه علي رغم زنانه بودنش ، بسياري از خانم ها از آن اطلاعي ندارند و يا با اين ذهنيت كه تنها جزء جراحي هاي هاي زيبايي محسوب مي شود از كسب اطلاع راجع به آن چشم پوشي مي كنند.حال آنكه تنها يكي از وجوه لابياپلاستي، زيباسازي اندام تناسلي است.

اينكه اندام تناسلي شما با آنچه كه دردنياي مجازي و آنلاين يا حتي در بدن پارتنرخود مي بينيد كاملا متفاوت باشد امري طبيعي است و متاسفانه يكي از مهمترين آسيب هاي مشاهده اين نوع  تصاوير كاهش اعتماد به نفس طرفين و ترغيب براي يك مقايسه دائمي و كاملا اشتباه مي باشد.

از اين رو هر روز به تعداد افرادي كه از پزشك متخصص زنان خود راجع به اين موضوع سوال مي كنند افزوده مي شود. نكته قابل تأملي كه در مورد لابياپلاستي وجود دارد اين است كه طيف بسيار وسيعي از شكل و اندازه لابياها وجود دارد كه همگي طبيعي هستند و از نظر علمي هيچ گونه استانداردي براي اندازه و شكل ظاهري لابياها تعريف نشده است.انواع لابياها، بزرگ، تيره، برجسته و ... همگي در بازه وسيعي از شكل هاي اندام تناسلي جاي دارند و هيچ درمانگر يا پزشكي از نظر اخلاقي و حرفه اي حق استفاده ازعبارات يا صفات نادرست مبني بر نازيبايي اندام تناسلي شما را ندارد. از نظر ژنتيكي ظاهر اندام تناسلي هر فرد مختص خود اوست و همين امر سبب مي شود علاوه بر اينكه جايي براي نگراني و مقايسه خودتان با ديگران وجود نداشته باشد، امكان و اختيار اين را داشته باشيد كه تغييري را كه دوست داريد در بدن خود ايجاد كنيد.در نهايت اين شما هستيد كه  در مورد جراحي  زيبايي تصميم گيرنده خواهيد بود.

برطبق آمارهاي انجمن جراحان پلاستيك آمريكا، جراحي لابياپلاستي39% بين سالهاي 2018-2017 افزايش پيدا كرده است و مشخصا اين آمار نشان دهنده توجه هرچه بيشتر زنان به زيبايي و سلامت خود و هم چنين زندگي جنسي است.

 

 

در تعريف كلي، لابياپلاستي به تغيير اندازه، شكل و ظاهر لابياهاي كوچك كه در واقع داخل لابياهاي بزرگ قرار گرفته اند اطلاق مي شود.

اين جراحي مي تواند همرا ه با جراحي هاي ديگر انجام شود. و مي توان به موارد زير اشاره نمود:

                   ·پرينورافي

                   ·كوچك كردن كلاهك كليتوريس

                   ·تزريق ژل و چربي به لابياها

                   ·روشن سازي ناحيه تناسلي

                   ·تنگ كردن واژن توسط جراحي يا به وسيله دستگاه ليزر موناليزا

   -   عمل جراحي لبياهاي بزرگ (ليفت لبيا ماژور) 

شيوه هاي جراحي لابيا

شيوه هاي متفاوتي براي انجام جراحي لابياپلاستي وجود دارد. اما معمولا دو روش   trim  و  wedge بين جراحان ارجحيت دارد:

 

- روش trim

 

در اين روش، لابيا مينور (لبه داخلي واژن) بريده شده و دو لبه با بخيه به هم دوخته مي شوند. مزيت اين روش، سريع بودن عمل جراحي است.

 

-روش wedge

 

در اين روش، يك برش V شكل در مركز لبه اضافي ايجاد مي كنند. مزيت اين روش نسبت به روش trim  اين است كه مرز طبيعي لبه واژن را حفظ مي كند.

پزشك براي انجام عمل لابياپلاستي مي تواند از

                   ·تيغ جراحي

                   ·ليزر موناليزا

                   ·آراِف سرجري

استفاده كند. تشخيص اينكه براي هر فرد بسته به شكل و آناتومي  بدن ، چه روشي مناسب و رضايت بخش است با پزشك خواهد بود .

مواردي كه شما از نظر پزشكي كانديداي جراحي لابياپلاستي هستيد!!!

مواردي وجود دارد كه از نظر پزشكي علاوه بر زندگي جنسي، زندگي روزمره شما را نيز تحت تاثير قرار مي دهد و در واقع اولويت جراحي براي شما تنها زيبايي و تقارن لابياها نيست.

با توجه به اندازه لابياهاي كوچك، ممكن است شما درهنگام نزديكي احساس درد ، گير كردن يا كشيدگي داشته باشيد يا احساس ناراحتي و سوزش هنگام پوشيدن لباس زير و حتي هنگام انجام فعاليت هاي ورزشي و خوب به طبع  اين موضوع روند عادي زندگي روزمره شما را تحت تاثير قرار خواهد داد.

يكي ديگر از مواردي كه مراجع را ملزوم به  جراحي لابيا پلاستي مي كند احساس ناراحتي به دليل انشعاب مسير ادرار هنگام دفع است. يكي از علل اين مشكل ناخوشايند، بزرگ بودن لابيا هاست كه با جراحي لابياپلاستي قابل درمان است.

لابياپلاستي از تصميم تا نتيجه

درست از زماني كه شما تصميم به جراحي لابياپلاستي مي گيريد من دكتر نازنين صفائي به همراه تيم درماني كارآزموده و با تجربه خودم، شما را همراهي خواهيم كرد.

توضيح و توجيه چگونگي انجام جراحي و مراقبت هاي بعد از عمل لبياپلاستي از اهميت به سزايي برخوردار است و تمامي اين روند در روز مراجعه شما به مطب براي معاينه و مشاوره اوليه توضيح داده خواهد شد.

همانطور كه پيش تر گفتيم ايجاد آمادگي روحي و مشورت با شما مبني بر انجام يا عدم انجام اين جراحي به عهده ماست.

سؤال متداول بسياري از مراجعين مطب، اين است كه آيا حضور يك همراه در روز جراحي لازم است يا خير؟

بايد بدانيم كه آمادگي جسمي و روحي هر فرد نسبت به فرد ديگر متفاوت است. از نظر پزشكي لابياپلاستي يك جراحي سرپايي (بدون بيهوشي)محسوب مي شود، درنتيجه فرد پس از انجام جراحي قادر است مطب را به تنهايي ترك كند.

دراكثر موارد حال عمومي بيمار كاملا خوب و طبيعي است و حتي در صورت وجود درد و اندكي خونريزي، درست مانند زمان قاعدگي است و مي تواند به راحتي راه برود حتي  بسياري از مراجعيني كه از شهرستان به مطب مراجعه مي كنند همان روز به شهر خود بر مي گردند.

اما گاهي به دليل استرس و نگراني مراجعه كننده يا ترس از درد توصيه مي كنم ترجيحا يك نفربه عنوان همراه در مطب حضور داشته باشد.

اقدامات قبل از جراحي لابياپلاستي

  · هنگام مراجعه به مطب براي معاينه و جراحي نبايد در دوران پريود خود باشيد.

  ·در صورت وجود عفونت، ترشح غيرطبيعي يا هرگونه عارضه و ضايعه، مانند تبخال، زگيل تناسلي، زخم دهانه رحم بايد ابتدا مراحل درمان را طي كنيد، سپس اقدام به جراحي نماييد.

  ·در صورتي كه قصد بارداري داريد بهتر است كه بعد از زايمان براي انجام جراحي مراجعه كنيد زيرا به دليل تغييرات هورموني امكان تغيير اندازه لابياها در طول دوران بارداري وجود دارد.

  ·بنا شرايط جسمي شما، ممكن است نياز باشد يك هفته قبل از جراحي از قرص آهن يا داروهاي تقويت سيستم ايمني براي جلوگيري از كبودي و ترميم سريعتر زخم ها و برش ها استفاده كنيد.

  ·در صورت امكان 1 الي 3 روز از فعاليت هاي روزمره خود كم كنيد و در صورت شاغل بودن، مرخصي بگيريد.

نكته مهم بعد از جراحي اين است كه بايد 4 تا 6 هفته از رابطه جنسي اجتناب كنيد. هم چنين فعاليت هاي ورزشي سنگين، دوچرخه سواري، سواركاري و شنا ممنوع!!!

رعايت تمامي موارد بالا شرط لازم براي نتيجه گيري بهتر از جراحي لابياپلاستي است.

 

روز جراحي لابياپلاستي

  ·لباس راحت بپوشيد و از پوشيدن شلوارهاي جذب و تنگ اجتناب كنيد.

  ·استرس نداشته باشيد و وعده غذايي خود را قبل از جراحي با اشتها و كامل ميل كنيد.

  ·به حمام برويد و ناحيه تناسلي خود را تميز و عاري از موهاي زائد كنيد.

  ·اگر حس كرديد كه نگراني و استرس بر شما غلبه كرده، مي توانيد از دمنوش هاي آرام بخش استفاده كنيد يا در روز مشاوره اين موضوع را مطرح كنيد تا در صورت صلاحديد براي قبل از شروع جراحي قرص آرام بخش برايتان تجويز شود.

  ·موزيك يا فيلم مورد علاقه تان را روي گوشي خود داشته باشيد تا در حين جراحي سرگرم باشيد.

تمامي آنچه كه بايد انجام دهيد همين است.

جراحي حدود يك تا دو ساعت به طول مي انجامد و پس از آن شما مطب را به مقصد خانه ترك خواهيد كرد.

از اين به بعد، مراقبت هاي بعد از جراحي به عهده شما خواهد بود. دقت و تداوم در مراقبت هاي بعد از عمل، در بهبود نتيجه بسيار موثر است.

پس از جراحي لابياپلاستي، براي شما نسخه اي تجويز مي شود كه شامل موارد زير است:

  ·آنتي بيوتيك هاي خوراكي

  ·كرم ترميم كننده

  ·محلول ضد عفوني كننده

  ·مسكن و گاز استريل براي محافظت از ناحيه جراحي

توجه ! مراقبت هاي بعد از جراحي مانند تميز نگه داشتن ناحيه و رعايت بهداشت و ضد عفوني كردن ناحيه تناسلي و هم چنين مصرف صحيح و به موقع آنتي بيوتيك ها بسيار حائز اهميت است.

عدم رعايت اين نكات موجب عفونت بعد از جراحي و به تعويق افتادن سير بهبودي شما مي شود.

نكته! محلولي تهيه كنيد حاوي يك ليتر آب و 3 قاشق غذاخوري بتادين .

سپس آنرا داخل يك ظرف اسپري بريزيد و پس از هر بار دستشويي رفتن به ناحيه تناسلي اسپري كنيد و سپس با گاز استريل ناحيه را به آرامي خشك كنيد.

تا يك هفته اين كار را ادامه دهيد.

 

 

روزپس از جراحي

امروز شما ممكن است با موارد زير روبرو شويد.

1. درد در ناحيه تناسلي

2.تورم لابيا

3.لكه بيني و خونريزي با درجات كم

4.كمي احساسي ناراحتي و سوزش

5.كبودي در ناحيه تناسلي و اطراف

همگي اين موارد طبيعي است و با مراقبت هاي صحيح  و استفاده درست از داروها اين موارد ظرف مدت چند روز برطرف مي شود.

پس نگران نباشيد و در صورت بروز موارد زير با ازاطلاع دهيد

وب سايت اينستا تلگرام

 

1.درد و خونريزي زياد

2.ترشحات غير عادي

3.تب ولرز و احساس كوفتگي و درد شديد در ناحيه تناسلي

هفته دوم پس از جراحي

از اين هفته شما شروع به استفاده از كرم ترميم كننده خود مي كنيد.ديگر زخم ها بهبود يافته و نيازي به استفاده از اسپري آب و بتادين نيست.

تنها با اجتناب از فعاليت هاي سنگين و رابطه جنسي و پوشيدن لباس هاي راحت و لطيف هفته دوم تا چهارم جراحي را سپري خواهيد كرد.

توجه! داروهاي خوراكي خود را تا اتمام آخرين قرص ادامه دهيد!

 

هفته پنجم جراحي

اين هفته شما با ظاهر جديد و نهايي اندام تناسلي خود روبرو مي شويد.

روند بهبود، كامل شده است و دوران نقاهت پس از جراحي پايان يافته، شما قادر خواهيد بود در پايان هفته پنجم، رابطه جنسي خود را از سر بگيريد.

در پايان هفته پنجم براي معاينه نهايي و مقايسه اندام تناسلي خود قبل و بعد از عمل به ما مراجعه كنيد.

اگر در پايان، نتيجه جراحي مطابق آنچه كه انتظار داشتيد نبود؛ نگران نباشيد.

در معدود موارد جراحي لابيا پلاستي ترميم يا جراحي ثانويه لازم است.

پس صبور باشيد و تا رسيدن به نتيجه مطلوب و مورد نظر خود، منتظر بمانيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۴ دى ۱۳۹۹ ] [ ۰۱:۲۷:۰۳ ] [ دي ام ]

تاسيس رستوران در اروپا در صورتي كه با اصول و قواعد كشور مربوطه، داشتن مهارت كافي و سرمايه لازم همراه شود مي تواند منافع ارزشمندي براي متقاضي به همراه داشته باشد.

qln6_photo_2020-12-29_02-14-44.jpg

 

شما ميتوانيد يك رستوران جديد يا در حال فعاليت و حتي يك فرانچايز يا به اصطلاح عاميانه فرانشيز داشته باشيد

غذا خوردن يكي از محبوب ترين فعاليت هاي اوقات فراغت در بين اروپايي ها است كه منجر به رونق رستوران و صنعت خدمات غذايي مي شود. خدمات غذايي كه به عنوان خدمات پذيرايي نيز شناخته مي شوند، به كليه خدمات مربوط به مصرف مواد غذايي و نوشيدني خارج از خانه، از جمله رستوران ها، كافه ها، غذاي آماده، تحويل غذا، كافه تريا و ساير فروشندگان مواد غذايي اشاره دارد.

سرمايه گذاري در صنعت غذا و كافه رستوران

با توجه به شرايط اقتصادي حاكم بر فضاي كسب و كار كه تغييرات گسترده اي در نوع سرمايه گذاري به وجود آورده است

از قبيل ركود در بخش صنعت

رقابت شديد در فضاي مشاغل خدماتي

و نياز به سرمايه بالا براي راه اندازي كسب و كار در قسمت توليد

يكي از جذاب ترين كسب و كارها در اين فضا صنعت كافه رستوران مي باشد

امروزه شاهد فعاليت كافه رستوارنها يا فست فودها و يا كافي شاپ هايي هستيم كه به نسبت سرمايه گذاري صورت گرفته از بازده خوبي نسبت به ساير حوزه ها برخوردار هستند

uwa6_photo_2020-12-29_02-15-32.jpg

در اين ميان به پاره اي از مزاياي و دغدغه هاي اين كسب و كار اشاره مي كنيم:

سرمايه گذاري در فيلد غذا يا نوشيدني (كافه، رستوران، كافي شاپ)

مزايا:

نقد بودن اين كسب وكار نسبت به ساير كسب وكارها

جذابيت

حاشيه سود مناسب

قابليت تبديل شدن به يك فرانچايز موفق

مهاجرت، سرمايه گذاري، مسافرت و تحصيل در خارج از كشور موضوعاتي هستند كه اين روزها به شنيدنشان عادت كرده ايم، اما متاسفانه كمتر مجموعه اي تخصص لازم و كافي، جهت ارائه خدمات شايان در اين زمينه را دارد. بهترين مشاوران مهاجرتي و وكيل مهاجرت آماده هستند تا راهنمايي‌هاي لازم را در زمينه راه اندازي بيزينس و پروسه اخذ ويزا و مهاجرت به كشور مقصد ارايه دهند. تجربه‌اي كه در اختيارتان قرار خواهيم داد، باعث افزايش سرعت فرآيند مهاجرتي و كاهش هزينه‌هاي شما خواهد شد

براي افراد فعال يا علاقه مند به صنف آشپزي و شيريني پزي

اقامت اوكراين با خريد بيزينس

كافه رستوران ايراني و اروپايي كينكي كافه در كي يف

اعطاء نمايندگي كينكي كافه در اوكراين 

يك خانواده سه نفره يا دو نفر مجرد فقط بيست و شش هزار دلار 

(پكيج كامل)

شماره تلفن تماس جهت دريافت اطلاعات بيشتر

00380631900523

آدرس كينكي كافه در فضاي مجازي

https://www.instagram.com/kinkycafe.fun/

 

اوكراين از معدود كشورهاي اروپايي است كه علاوه بر رستوران ها با غذاهاي اكرايني داراي چندين رستوران و فست فود بين المللي اعم از رستوران ايراني، چيني، ايتاليايي،عربي، هندي، فرانسوي و فست فود هاي زنجيره اي آمريكايي مانند كي اف سي و مك دونالد مي باشد.

كافه رستوران كينكي كافه واقع در بلوار چكولوفسكي پايتخت اوكراين يعني شهر كييف مي باشد

هر جمعه شب در كينكي كافه بازي مافيا بين تيمهاي ايراني و اوكرايني برگزار ميشود

 


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۴ دى ۱۳۹۹ ] [ ۰۱:۱۸:۲۷ ] [ دي ام ]

خريد تجهيزات و لوازم پزشكي دست دوم براي بيماراني كه هزينه هاي هنگفتي را براي درمان بيماري خود پرداخت كرده اند، مي تواند گزينه ي بسيار مناسبي باشد. تجهيزات پزشكي استوك قطعا هزينه هاي مناسب تري نسبت به تجهيزات نو دارند و در مواردي كه فرد مصرف كننده ديگر نيازي به لوازم مصرفي پزشكي استفاده شده ي خود ندارد، گزينه ي خوبي براي خريد شما مي باشد.

حراجي هاي لوازم پزشكي يا مكان هايي كه در آن جا اقدام به مزايده ي اجناس دست دوم مي كنند نيز از ديگر مواردي است كه مي توانيد براي خريد تجهيزات پزشكي دست دوم از آن استفاده كنيد.

همچنين خريد و فروش تجهيزات پزشكي را مي توانيد از فروشگاه هاي آنلاين تجهيزات پزشكي كه به طور خاص اقدام به خريد و نيز فروش تجهيزات پزشكي نو و دست دوم مي نمايند، انجام دهيد. از آن جايي كه اين فروشگاه ها معمولا به صورت تخصصي اقدام به خريد و فروش وسايل و تجهيزات پزشكي مي كنند، مي توانند گزينه ي مناسبي براي خريد تجهيزات پزشكي كار كرده باشند. توجه كنيد كه براي خريد تجهيزات پزشكي دست دوم بهتر است بيش از يك سايت را بگرديد تا بتوانيد قيمت هاي مختلف يك كالا را در سايت هاي مختلف با هم مقايسه كرده و از ميان مناسب ترين گزينه را انتخاب كرده و خريد كنيد.

همچنين مي توانيد به مطب پزشكان و يا مراكز درماني كه در اطراف شما قرار دارند نيز مراجعه كرده و از ايشان در خصوص وسايل كار كرده اي كه قصد فروش آن را دارند سوال بپرسيد.

نكات خريد تجهيزات و لوازم پزشكي دست دوم

در هنگام خريد لوازم پزشكي دست دوم بهتر است نكاتي را در نظر بگيريد كه از جمله اين نكات مي توان موارد زير را نام برد:

                    ·اطمينان از ايمني كالا

                    ·مناسب بودن كالاي مصرفي پزشكي براي محيط مورد نظر شما

                    ·طول عمر آن وسيله ي پزشكي

                    ·مناسب بودن كالا براي نياز هاي شما

                    ·قيمت كالاي دست دوم و مقايسه ي آن با قيمت همان كالا در حالت دست اول و نو

همچنين از آن جايي كه خريد لوازم پزشكي دست دوم راه حل بسيار مناسبي براي افراد و ارگان هاي با بودجه هاي محدود است، توجه كنيد كه در هنگام خريد دستگاه پزشكي دست دوم توجه لازم را براي خريد كالاي مصرفي خود مبذول داريد و حتما از تاريخ انقضاي كالا و يا دستگاه مطمئن شويد. چرا كه برخي از دستگاه هايي كه بايستي از آن ها خروجي داده دريافت نمود، پس از گذشت مدت زماني از رده خارج شده و توسط تكنولوژي هاي امروزي پشتيباني نمي شوند و براي ايجاد خروجي داده قديمي در دستگاه نيز، هزينه هاي بالايي بر شما تحميل شود.

نحوه ي استفاده از تجهيزات و لوازم پزشكي دست دوم

در نهايت پس از دقت و توجه، چنانچه دستگاه و ابزار پزشكي دست دوم خود را خريداري نموديد، بهتر است در نهايت دقت تمام قسمت هاي آن را وارسي كنيد تا مشكلي در دستگاه وجود نداشته باشد و خطري جان بيمار و نيز اوپراتور دستگاه را تهديد نكند. پس از بررسي تمام قسمت هاي دستگاه نيز بهتر است به صورت دوره اي دستگاه را بررسي كنيد تا از آسيب هاي احتمالي وارد شده بر دستگاه مطلع شده و نسبت به رفع هر چه سريعتر آن ها اقدام نماييد.

آزمون هاي تعيين عملكرد نيز در بازدهي دستگاه موثر بوده و مي تواند دقت عمل را در تجهيزات تضمين نمايد. اين آزمون هاي تعيين عملكرد به صورت هفتگي انجام مي شوند و اين اطمينان را به شما مي دهند كه تجهيزات شما به طور مطلوبي كار مي كنند.

توجه كنيد كه هزينه هاي تجهيزات پزشكي يك مركز درماني حدود 30 تا 40 درصد هزينه ها را شامل مي شود، بنابراين نگهداري مناسب از آن ها مي تواند تاثير به سزايي در كاهش هزينه ها داشته باشد. علاوه بر اين تجهيزات پزشكي نيازمند مراقبت هاي دوره اي هستند تا هم در مواقع لزوم به آساني قابل استفاده باشند و هم  طول عمر و دوام آن ها افزايش پيدا كند. علاوه بر اين مراقبت هاي منظم و پيوسته، بازدهي وسايل را نيز افزايش داده و به اين طريق نيز بازگشت سرمايه را براي شما ممكن مي نمايند.

تميز كردن تجهيزات و لوازم پزشكي دست دوم

همانطور كه گفتيم نگهداري از تجهيزات پزشكي بسيار با اهميت بوده و هزينه هاي شما را در طولاني مدت جبران مي نمايد. يكي از مراحل نگهداري مناسب از تجهيزات پزشكي، تميز كردن پيوسته دستگاه ها و لوازم مي باشد كه بايستي به شيوه اي اصولي و با رعايت نكاتي صورت گيرد. توجه كنيد كه نگهداري و نيز تميز كردن لوازم مصرفي پزشكي تنها مختص تجهيزات پزشكي دست دوم نبوده و تجهيزات پزشكي نو نيز از اين قاعده مستثني نيستند.

پس از انجام بازرسي دستگاه ها و تجهيزات، بايستي تميز كردن قطعات و قسمت هاي مختلف تجهيزات پرشكي مصرفي را آغاز نمود. دقت كنيد كه براي تميز كردن اين دستگاه ها بايستي از محلول هايي استفاده كنيد كه شركت توليد كننده آن را مجاز دانسته است. همچنين روغن ها يا محلول هايي كه به منظور پاكسازي قسمت هاي بيروني دستگاه ها استفاده مي شوند، نبايد بر روي تجهيزات باقي بمانند و بايستي در انتهاي كار، آن ها را كاملا از سطح دستگاه پاك نمود.

براي تميز كردن قسمت هاي داخلي دستگاه هاي مهم پزشكي نيز بايستي از دستگاه ها مكنده ي مخصوص و يا هواي فشرده استفاده نمود تا اجزاي الكتريكي و يا الكترونيكي اين دستگاه ها آسيب نبينند. چنانچه دستگاه فيلتر داشته باشد نيز، فيلتر ها بايستي به طور مداوم تعويض شده و يا تميز گردند. علاوه بر اين ها چنانچه دستگاه شما با مواد آلوده كننده و يا خون و ديگر بقايا در ارتباط است، بايستي آن را مرتب تميز كرده و قسمت هاي رابط را نيز به درستي پاكسازي نمود.

 

تجهيزات و لوازم پزشكي دست دوم را از كجا بخريم؟

توجه كنيد كه در هنگام خريد دستگاه هاي پزشكي بهتر است از فروشگاه هاي مجاز خريد و فروش تجهيزات پزشكي نو و دست دوم استفاده كنيد تا بتوانيد از ضمانت كالا و نيز خدمات پس از فروش آن ها نيز بهره مند باشيد.

فروشگاه تجهيزات پزشكي سدان مد مرجع معتبر فروش لوازم پزشكي در تهران مي باشد كه در تمام شاخه هاي پزشكي همچون تجهيزات امداد و نجات، لوازم مراقبت بيمار در منزل، لوازم مصرفي پزشكي عمومي و تخصصي و نيز تجهيزات و دستگاه هاي پزشكي بيمارستاني، كلينيكي و درمانگاهي سابقه ي فعاليت 15 ساله دارد.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۴ دى ۱۳۹۹ ] [ ۱۲:۱۶:۵۵ ] [ دي ام ]
[ ۱ ]
.: Weblog Themes By monoblog :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه
لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب